Расклад званкоў
1 урок – 9.00 – 9.45
2 урок – 9.55 – 10.40
першы вялікі перапынак
3 урок – 10.55 – 11.40
другі вялікі перапынак
абед
4 урок – 11.55 – 12.40
5 урок – 12.50 – 13.35
трэці вялікі перапынак
6 урок – 13.50 – 14.35
7 урок – 14.45 – 15.30
Соснаўская сярэдняя школа №2 Любанскага раёна
расклад урокаў на ІІ паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года
|
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
панядзелак
|
1
|
нямецкая мова
|
матэматыка
|
гадзіна здароўя і спорту
|
сусветная гісторыя
|
беларуская літаратура
|
беларуская літаратура
|
2
|
беларуская мова
|
фіз. культура і здароўе
|
матэматыка
|
матэматыка
|
беларуская мова
|
беларуская мова
|
3
|
белар. літаратура
|
інфарматыка
|
сусветная гісторыя
|
геаграфія
|
матэматыка
|
матэматыка
|
4
|
гадз здар і спорту
|
беларуская мова
|
беларуская мова
|
беларуская мова
|
працоўн.навучанне/інфарматыка
|
матэматыка
|
5
|
матэматыка
|
беларуская літаратура
|
беларуская літаратура
|
фізічная культура і здароўе
|
працоўн.навучанне/інфарматыка
|
медыцын падрыхтоўка
|
6
|
біялогія
|
працоўнае навучанне
|
фізічная культура і здароўе
|
чарчэнне
|
7
|
39
|
39
|
43
|
42
|
47
|
гадзіна здароўя і спорту 48
|
аўторак
|
1
|
руская мова
|
сусветная гісторыя
|
нямецкая мова
|
фізіка
|
біялогія
|
матэматыка
|
2
|
руская літаратура
|
матэматыка
|
гісторыя Беларусі
|
матэматыка
|
нямецкая мова
|
фізіка
|
3
|
нямецкая мова
|
руская мова
|
матэматыка
|
біялогія
|
сусветная гісторыя
|
матэматыка
|
4
|
фіз культ і здароўе
|
руская літаратура
|
геаграфія
|
матэматыка
|
матэматыка
|
нямецкая мова
|
5
|
матэматыка
|
біялогія
|
фіз культура і здароўе
|
нямецкая мова
|
руская мова
|
сусветная гісторыя
|
6
|
сусветная гісторыя
|
нямецкая мова
|
фізіка
|
геаграфія
|
руская літаратура
|
фізічная культура і здароўе
|
7
|
49
|
54
|
48
|
58
|
гадзіна здароўя і спорту 54
|
54
|
серада
|
1
|
бел. літаратура
|
нямецкая мова
|
хімія
|
беларуская літаратура
|
матэматыка
|
руская літаратура
|
2
|
беларуская мова
|
матэматыка
|
фізіка
|
беларуская мова
|
хімія
|
руская мова
|
3
|
мастацтва
|
беларуская мова
|
руская літаратура
|
фізічная культура і здароўе
|
фізіка
|
хімія
|
4
|
матэматыка
|
беларуская літаратура
|
руская мова
|
хімія
|
нямецкая мова
|
беларуская мова
|
5
|
нямецкая мова
|
фіз. культура і здароўе
|
матэмытыка
|
руская мова
|
хімія
|
беларуская мова
|
6
|
мастацтва
|
нямецкая мова
|
руская літаратура
|
фізічная культура і здароўе
|
хімія
|
7
|
43
|
46
|
57
|
хімія 53
|
біялогія 61
|
50
|
чацвер
|
1
|
руская літаратура
|
гадзіна здароўя і спорту
|
матэматыка
|
матэматыка
|
грамадазнаўства
|
геаграфія
|
2
|
руская мова
|
матэматыка
|
беларуская літаратура
|
нямецкая мова
|
матэматыка
|
матэматыка
|
3
|
матэматыка
|
нямецкая мова
|
беларуская мова
|
матэматыка
|
беларуская мова
|
грамадазнаўства
|
4
|
фіз культ і здароўе
|
руская мова
|
мастацтва
|
гісторыя Беларусі
|
геаграфія
|
матэматыка
|
5
|
асн. бясп.жыццядз.
|
русская літаратура
|
нямецкая мова
|
беларуская літаратура
|
сусветная гісторыя
|
фізічная культура і здароўе
|
6
|
фіз. культура і здароўе
|
мастацтва
|
руская мова
|
біялогія
|
7
|
35
|
39
|
45
|
гадзіна здароўя і спорту 52
|
52
|
48
|
пятніца
|
1
|
сусветная гісторыя
|
беларуская мова
|
руская мова
|
інфарматыка
|
беларуская мова
|
фізіка
|
2
|
працоўнае навучанне
|
матэматыка
|
біялогія
|
фізіка
|
беларуская літаратура
|
руская літаратура
|
3
|
беларуская мова
|
руская мова
|
працоўнае навучан/інфарм
|
руская мова
|
матэматыка
|
біялогія
|
4
|
матэматыка
|
гісторыя Беларусі
|
працоўнае навучан/інфарм
|
русская літаратура
|
гісторыя Беларусі
|
нямецкая мова
|
5
|
руская мова
|
геаграфія
|
працоўнае навучанне
|
нямецкая мова
|
фізіка
|
інфарматыка
|
6
|
чалавек і свет
|
працоўнае навучанне
|
матэматыка
|
біялогія
|
нямецкая мова
|
гісторыя Беларусі
|
7
|
48
|
працоўнае навучанне 53
|
46
|
52
|
55
|
49
|
ДУА “Соснаўская сярэдняя школа №2 Любанскага раёна”
Расклад урокаў на ІІ паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года
пачатковыя класы
|
|
1
|
2
|
3
|
4
|
панядзелак
|
1
|
чалавек і свет
|
русский язык/ беларуская мова
|
русский язык
|
фізічная культура і здароўе
|
2
|
матэматыка
|
фізічная культура і здароўе
|
нямецкая мова
|
матэматыка
|
3
|
фізічная культура і здароўе
|
матэматыка
|
матэматыка
|
нямецкая мова
|
4
|
выяўленчае мастацтва
|
асновы бяспекі жыццядзейнасці
|
гадзіна здароўя і спорту
|
русский язык
|
5
|
19
|
27
|
30
|
32
|
аўторак
|
1
|
навучанне грамаце (чытанне)/літаратурн чытанне
|
літаратурнае чытанне
|
літаратурнае чытанне
|
музыка
|
2
|
навучанне грамаце (пісьмо)
|
матэматыка
|
беларуская мова
|
матэматыка
|
3
|
матэматыка
|
беларуская мова
|
матэматыка
|
беларуская мова
|
4
|
працоўнае навучанне
|
працоўнае навучанне
|
чалавек і свет
|
чалавек і свет
|
5
|
гадзіна здароўя і спорту
|
працоўнае навучанне
|
літаратурнае чытанне
|
6
|
26
|
28
|
33
|
33
|
серада
|
1
|
навучанне грамаце (чытанне)
|
литературное чтение
|
литературное чтение
|
литературное чтение
|
2
|
навучанне грамаце (пісьмо)
|
русский язык
|
нямецкая мова
|
русский язык
|
3
|
матэматыка
|
матэматыка
|
матэматыка
|
нямецкая мова
|
4
|
фізічная культура і здароўе
|
выя ўленчае мастацтва
|
русский язык
|
матэматыка
|
5
|
/чалавек і свет
|
фізічная культура і здароўе
|
працоўнае навучанне
|
6
|
26
|
30
|
39
|
39
|
чацвер
|
1
|
гадзіна здароўя і спорту
|
музыка
|
музыка
|
літаратурнае чытанне
|
2
|
матэматыка/ матэматыка
|
беларуская мова
|
беларуская мова
|
беларуская мова
|
3
|
русский язык/ чалавек і свет
|
літаратурнае чытанне
|
літаратурнае чытанне
|
выяўленчае мастацтва
|
4
|
чалавек і свет
|
выяўленчае мастацтва
|
фізічная культура і здароўе
|
5
|
19
|
/матэматыка 22
|
асновы бяспекі жыццядзейн 23
|
асновы бяспекі жыццядз 23
|
пятніца
|
1
|
музыка
|
литературное чтение
|
фізічная культура і здароўе
|
литературное чтение
|
2
|
навучанне грамаце (чытанне)
|
матэматыка
|
нямецкая мова
|
матэматыка
|
3
|
навучан. грамаце (пісьмо)
|
русский язык
|
матэматыка
|
нямецкая мова
|
4
|
выяўленчае мастацтва
|
фізічная культура і здароўе
|
русский язык
|
русский язык
|
5
|
18
|
30
|
литературное чтение 39
|
гадзіна здароўя і спорту 37
|
інфармацыйных і класных гадзін
на другое паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года
Клас
|
Класны кіраўнік
|
Кабінет
|
Інфармацыйная гадзіна
|
Класная гадзіна
|
1
|
Федасеева Т.А.
|
пачатковых класаў
|
панядзелак
|
13.50-14.35
|
пятніца
|
12.50-13.30
|
2
|
Бокшыц А.А.
|
пачатковых класаў
|
панядзелак
|
13.50-14.35
|
пятніца
|
12.50-13.45
|
3
|
Бубіч В.С.
|
пачатковых класаў
|
панядзелак
|
12.50-13.35
|
пятніца
|
13.50-14.35
|
4
|
Касцюкавец Т.В.
|
пачатковых класаў
|
панядзелак
|
12.50-13.45
|
пятніца
|
13.50-14.35
|
5
|
Зуб Л.В.
|
кабінет № 4
|
панядзелак
|
13.50-14.35
|
пятніца
|
14.45-15.30
|
6
|
Цітова Г.А.
|
кабінет № 7
|
аўторак
|
14.45-15.30
|
чацвер
|
14.45-15.30
|
7
|
Шатуніна М.У.
|
кабінет № 6
|
панядзелак
|
14.45-15.30
|
чацвер
|
14.45-15.30
|
8
|
Сокалава Т.П.
|
кабінет № 1
|
панядзелак
|
14.45-15.30
|
пятніца
|
14.45.15.30
|
9
|
Сідарчук А.В.
|
кабінет № 8
|
панядзелак
|
14.45-15.30
|
чацвер
|
14.45-15.30
|
10
|
Стружко І.М.
|
кабінет № 5
|
аўторак
|
14.45-15.30
|
пятніца
|
14.45-15.30
|
РАСКЛАД
факультатыўных заняткаў
на другое паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года
№
п/п
|
Назва занятка
|
Клас
|
Настаўнік
|
Дзень
правядзення
|
Час
правядзення
|
Месца
правядзення
|
|
Уводзіны ў інфарматыку
|
5
|
Шаплыка Ф.Ф.
|
панядзелак
|
14.55-15.40
|
кабінет №3
|
|
Грані слова: ад гука да сказа
|
5
|
Зубеня К.А.
|
панядзелак
|
14.55-15.40
|
кабінет №7
|
|
Валейбол
|
5
|
Цуркан А.А.
|
серада
|
14.55-15.40
|
спортзал
|
|
Асновы духоўна-маральнай культуры і
патрыятызму
|
6
|
Сідарчук А.В.
|
серада
|
14.55-15.40
|
кабінет №8
|
|
Слова ў тэксце
|
7
|
Сокалава Т.П.
|
аўторак
|
14.55-15.40
|
кабінет №1
|
|
Падарожжа па геаграфічнай карце
|
7
|
Сокалава Т.П.
|
субота
|
09.00-09.45
|
кабінет №1
|
|
Школа юнага абаронцы Айчыны
|
8
|
Ляўчэня Р.М.
|
аўторак
|
14.55-15.40
|
кабінет №2
|
|
Секреты синтаксиса и пунктуации
|
9
|
Цітова Г.А.
|
серада
|
08.00-08.45
|
кабінет №7
|
|
Абагульняючы факультатыўны курс
па матэматыцы
|
9
|
Зуб Л.В.
|
чацвер
|
08.00-08.45
|
кабінет №4
|
|
Прафесія маёй мары
|
9
|
Шатуніна М.У.
|
пятніца
|
08.00-08.45
|
кабінет №8
|
|
Вялікая Айчынная вайна савецкага народа
(у кантэксце Другой сусветнай вайны)
|
9
|
Ляўчэня Г.М.
|
пятніца
|
14.55-15.40
|
кабінет №2
|
|
Увядзенне ў аграрныя прафесіі
|
10
|
Шатуніна М.У.
|
субота
|
09.00-09.45
|
кабінет №9
|
|
|
|
|
|
Час
правядзення
|
Месца
правядзення
|
|
|
|
|
|
|
|
РАСКЛАД
факультатыўных заняткаў
пачатковыя класы
Назва факультатыва
|
Клас
|
Настаўнік
|
Час
правядзення
|
Дзень правядзення
|
По ступенькам правил здорового питания
|
1
|
Бокшыц А.А.
|
11.55 – 12.30
|
аўторак
|
Вытокі роднай мовы
|
1
|
Бокшыц А.А.
|
11.55 – 12.30
|
чацвер
|
По ступенькам правил здорового питания
|
2
|
Бубіч В.С.
|
13.00 – 13.45
|
аўторак
|
Вытокі роднай мовы
|
2
|
Бубіч В.С.
|
13.55 – 14.40
|
серада
|
Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі
|
3
|
Касцюкавец Т.В.
|
13.55 – 14.40
|
аўторак
|
Вытокі роднай мовы
|
3
|
Касцюкавец Т.В.
|
13.00 – 13.45
|
чацвер
|
У краіне знаёмых незнаёмцаў
|
4
|
Федасеева Т.А.
|
13.55 – 14.40
|
аўторак
|
Матэматычная вясёлка
|
4
|
Федасеева Т.А.
|
13.55 – 14.40
|
чацвер
|
ГРАФІК РАБОТЫ ГУРТКОЎ
на другое паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года
Назва гуртка, секцыі
|
Час правядзення
|
Месца правядзення
|
Адказны
|
Гурток «Валейбол»
|
Панядзелак
15.40-16.25
|
Спартыўная зала
|
Цуркан А.А.
|
Гурток «Тэатральны»
|
Серада
15.50-16.35
|
Кабінет 4 класа
|
Федасеева Т.А.
|
Гурток
«Чароўны пластылін»
|
Чацвер
15.00-15.45
|
Кабінет 4 класа
|
Федасеева Т.А.
|
Гурток «Мастерская рукоделия»
|
Пятніца
15.00-15.45
15.55-16.40
|
Кабінет 3 класа
|
Касцюкавец Т.В.
|
Гурток
«Юныя інспектары дарожнага руху»
|
Субота
11.00-11.45
|
Кабінет №3
|
Сокалава Т.П.
|
Гурток «Настольны тэніс»
|
Субота
12.00-12.45
|
Файе 1 паверх
|
Цуркан А.А.
|