РАСКЛАД
факультатыўных заняткаў
на першае паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года
№
п/п
|
Назва занятка
|
Клас
|
Настаўнік
|
Дзень
правядзення
|
Час
правядзення
|
Месца
правядзення
|
|
Уводзіны ў інфарматыку
|
5
|
Шаплыка Ф.Ф.
|
панядзелак
|
14.55-15.40
|
кабінет №3
|
|
Грані слова: ад гука да сказа
|
5
|
Зубеня К.А.
|
панядзелак
|
14.55-15.40
|
кабінет №7
|
|
Валейбол
|
5
|
Цуркан А.А.
|
серада
|
14.55-15.40
|
спортзал
|
4
|
Асновы духоўна-маральнай культуры і
патрыятызму
|
6
|
Сідарчук А.В.
|
чацвер
|
13.55-14.40
|
кабінет №8
|
|
Слова ў тэксце
|
7
|
Сокалава Т.П.
|
панядзелак
|
14.55-15.40
|
кабінет №1
|
|
Падарожжа па геаграфічнай карце
|
7
|
Сокалава Т.П.
|
субота
|
09.00-09.45
|
кабінет №1
|
|
Школа юного защитника Отечества
|
8
|
Ляўчэня Р.М.
|
панядзелак
|
14.55-15.40
|
кабінет №2
|
|
Секреты синтаксиса и пунктуации
|
9
|
Цітова Г.А.
|
субота
|
09.00-09.45
|
кабінет №7
|
|
Абагульняючы факультатыўны курс
па матэматыцы
|
9
|
Зуб Л.В.
|
субота
|
10.00-10.45
|
кабінет №4
|
|
Прафесія маёй мары
|
9
|
Шатуніна М.У.
|
пятніца
|
08.00-08.45
|
кабінет №8
|
10
|
Вялікая Айчынная вайна савецкага народа
(у кантэксце Другой сусветнай вайны)
|
9
|
Ляўчэня Г.М.
|
пятніца
|
14.55-15.40
|
кабінет №2
|
11
|
Увядзенне ў аграрныя прафесіі
|
10
|
Шатуніна М.У.
|
чацвер
|
14.55-15.40
|
кабінет №8
|
РАСКЛАД
факультатыўных заняткаў
пачатковыя класы
Назва факультатыва
|
Клас
|
Настаўнік
|
Час
правядзення
|
Дзень правядзення
|
Мы пазнаём свет аба Што? Навошта? Чаму?
|
1
|
Бокшыц А.А.
|
11.55 – 12.30
|
аўторак
|
Вытокі роднай мовы
|
1
|
Бокшыц А.А.
|
11.55 – 12.30
|
чацвер
|
Па ступеньках правіл здаровага харчавання
|
2
|
Бубіч В.С.
|
13.00 – 13.45
|
аўторак
|
Вытокі роднай мовы
|
2
|
Бубіч В.С.
|
13.55 – 14.40
|
серада
|
Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі
|
3
|
Касцюкавец Т.В.
|
13.55 – 14.40
|
аўторак
|
Вытокі роднай мовы
|
3
|
Касцюкавец Т.В.
|
13.00 – 13.45
|
чацвер
|
У краіне знаёмых незнаёмцаў
|
4
|
Федасеева Т.А.
|
13.55 – 14.40
|
аўторак
|
Матэматычная вясёлка
|
4
|
Федасеева Т.А.
|
13.55 – 14.40
|
чацвер
|